Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відкрили четвертий урбан-парк

Фото: Харьковский горсовет
Діти можуть займатися вуличними видами спорту.

Тим, хто захоплюється вуличними видами спорту і живе на Салтівці, більше не потрібно витрачати час на дорогу до найближчого парку з хорошим покриттям.

12 липня новий урбан-парк відкрили на вулиці Героїв Праці, 60. Він складається з семи локацій для занять різними видами вуличного спорту — паркуром, воркаутом, клаймбінгом, фрістайлом на самокатах, роликах і так далі. Також у парку є шість майданчиків для гри у стріт футбол, панна футбол і стрітбол.

Після презентації локацій пройшов батл представників вуличних культур, це четвертий турнір фестивалю StreetCultureGames 2021. Учасники показали навички у заняттях вуличними танцями, фрістайлом на самокатах, діджеїнгу та інше. Всі охочі могли поспілкуватися з тренерами та їх учнями — учасниками батла.

Більшість відвідувачів нового урбан-парку — діти і підлітки, захоплені вуличними видами спорту. Тепер вони можуть займатися улюбленою справою у хороших умовах недалеко від будинку.

Фото: Харьковский горсовет
Фото: Харківська міськрада

Влад займається фрістайлом на скейтборді вже чотири роки. Він чекав відкриття нового парку, оскільки зараз буде витрачати більше часу на тренування, а не на дорогу до найближчого парку з хорошим покриттям.

Оцінила урбан-парк ще одна відвідувачка.

"Мені здається, що сама ідея створення урбан-парку дуже хороша. Тепер і на Салтівці є місце, де зможуть зустрічатися однодумці, де діти і підлітки зможуть займатися улюбленою справою", —  розповіла Настя.

У відкритті парку взяли участь секретар Харківської міськради Ігор Терехов і заступник міністра молоді та спорту Марина Потапенко.

Ігор Терехов сказав, що місто і надалі буде розвивати спортивну інфраструктуру. Наступний урбан-парк буде відкритий у 2022 році у сквері Машинобудівників біля Льодової арени.

"У багатьох районах Харкова вже є локації, де можна позайматися спортом, відпочити, покататися на велосипеді. Такі місця будуть побудовані у кожному районі", — заявив Терехов

За словами Марини Потапенко, будівництво харківських урбан-парків — унікальна історія в Україні.

"Такі місця формують публічний простір, де молоді люди популяризують здоровий спосіб життя. Це чудовий приклад для всієї України. Впевнена, що і великі, і маленькі міста, громади будуть переймати досвід Харкова", — заявила Потапенко.

Фото: Харьковский горсовет
Фото: Харківська міськрада

Урбан-парк на Салтівці став четвертим і найбільшим у Харкові. Подібні парки знаходяться у Холодногірському сквері, Молодіжному парку і на бульварі Юр'єва.

Автор: Софія Пирогова

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.