Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові усунули від роботи суддю

Фото: НАБУ
Кримінальне провадження щодо судді розглядає Вищий антикорупційний суд.

Вища рада правосуддя відсторонила від правосуддя суддю Дзержинського районного суду Харкова Ірину Грищенко.

30 березня Вища рада правосуддя розглянула клопотання генерального прокурора і відсторонила від правосуддя в зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності суддю одного з районних судів міста Харкова. Служительку Феміди викрили на отриманні 4 тисяч доларів хабара. Про це повідомили в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Термін відсторонення — до набрання законної сили вироку суду або закриття кримінального провадження у справі за обвинуваченням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співробітник одного з судів Харкова захворів коронавірусом

Нагадаємо, 27 травня 2020 року суддю Дзержинського районного суду Ірину Грищенко спіймали на хабарі. За інформацією слідства, під час розгляду обвинувального акта у кримінальному провадженні, вона попросила захисника обвинуваченого дати 4 тисячі доларів за винесення постанови про повернення обвинуваченому вилучених більше 30 тисяч доларів. Після отримання грошей суддя задовольнила клопотання сторони захисту і винесла постанову, якою зобов'язала повернути вилучені в ході досудового розслідування гроші. Зараз кримінальне провадження щодо Ірини Грищенко перебуває на розгляді у Вищому антикорупційному суді. Наступне засідання призначене на 6 квітня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.