Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові та області ввели додаткові обмеження електропостачання

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
"Укренерго" ввело аварійні відключення через похолодання.

Споживачів за змоги просять заощаджувати електроенергію.

Зранку 22 квітня у Харкові та області ввели додаткові обмеження в електропостачанні. Вони поширюються на Харків та на область. Графік погодинних відключень (у кожній черзі по три години) також діє.

Як пояснили у компанії "Харківобленерго", додаткові обмеження застосував регіональний диспетчерський центр національної енергетичної компанії "Укренерго". Причиною стало збільшення споживання електроенергії через погодні умови. Тому мешканців закликають заощаджувати електрику.

"Звертаємося до вас з проханням за можливості утриматися від одночасного увімкнення декількох потужних електроприладів, особливо зранку та ввечері. Просимо економно споживати електроенергію", —  зауважили у "Харківобленерго".

Зазначимо, сьогодні уночі на Харківщині температура повітря коливалася від 5 до 7 градусів тепла, удень повітря має прогрітися до 17 градусів. Наступні два дні прогнозують прохолодну погоду уночі, у другій частині тижня потеплішає.

Як писав KHARKIV Today, до середи 24 квітня у Харкові та області діє новий графік погодинних відключень електроенергії. У ньому є дванадцять черг, у кожній електропостачання припиняють на три години, проте можуть застосовувати додаткові обмеження.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.