Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові та області подовжили графіки відключення світла

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Навантаження на мережі через похолодання збільшилось.

Світло обіцяють вимикати на чотири години.

У вівторок 23 квітня у Харкові та області збільшили час відключення електрики на одну годину. Це пов'язано із похолоданням та збільшенням навантаження на енергомережу. Таким чином, замість трьох годин сьогодні світло вимикають на чотири години. Про це повідомили у компанії "Харківобленерго".

Уночі температура повітря складала від 4 до 9 градусів тепла, удень повітря має прогрітися до 19 градусів. Від завтра буде теплішати. Уночі обіцяють 5-10 градусів тепла, удень — до 23 градусів.

Зазначимо, о 6:22 у Харкові через нестачу напруги у мережі зупинявся метрополітен. Рух потягів припиняли усіма лініями, метро працювало як укриття. Відновили роботу метрополітену о 6:54.

По області застосовували аварійні відключення. О 7:19 мер міста Лозова Сергій Зеленський повідомив, що аварійні відключення діють по всій Лозівській громаді. Термін, на який їх увели, невідомий. Критична інфраструктура була заживлена.

Як писав KHARKIV Today, до середи 24 квітня у Харкові та області діє новий графік погодинних відключень електрики. Він поширюється на жителів Харкова, Харківського, Богодухівського, Чугуївського, частково Ізюмського (міста Балаклія) та Лозівського (місто Первомайський) районів. У графіку прописані дванадцять черг, у кожній електропостачання мають припиняти на три години.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.