Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові шукають сім'ю псові, який потрапив у ДТП

Фото: КП "Центр обращения с животными"
Після того, як такса на прізвисько Сільвер потрапила в аварію, колишній господар відмовився від неї.

Харків'ян просять забрати собаку.

Кілька місяців тому таксу Сільвера привезли до харківського міського притулку з важкою травмою після ДТП. Його знайшли перехожі біля дороги в калюжі крові, з рани на задній лапі чітко виднілися кістки. Лікарі не давали ніяких прогнозів про подальшу долю цуценяти, тому що травми були дуже важкі. Задню лапку довелося ампутувати. Про це повідомили в КП "Центр поводження з тваринами".

"Собаці зробили операцію, стан поступово стабілізувався. Навіть знайшовся власник Сільвера, це не дивно, тому що Сільвер молода і породиста собака — такса. Але господар байдуже заявив, що "собака каліка йому не потрібен" і  поїхав. Так, у Сільвера тепер всього три лапи, але він уже звик до того, що четвертої лапки немає і її відсутність його аж ніяк не бентежить. Сільвер не каліка! Він живий, грайливий і дуже активний пес, а бігає навіть швидше, ніж деякі собачки з "повним комплектом "лапок", — розповіли там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'янка поскаржилася Зеленському на власників собак

Для Сільвера шукають люблячих і відповідальних господарів, які не будуть звертати увагу на його особливість, а полюблять пса просто за те, що він дуже хороший хлопчик. Таксі приблизно три роки, він не агресивний, дуже доброзичливий і активний. Сільвер з радістю буде гуляти з новими господарями в парку, або дивитися серіали на дивані.

Тих, кому сподобався пес, незважаючи на три лапки, просять телефонувати до притулку: 067-920-79-04.

Вибрати собі улюбленця з притулку можна онлайн, анкети тварин тут

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.