Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові СБУ шукатиме диверсантів

Ілюстративне фото: "Слово і діло"
Громадян просять не порушувати комендантську годину та мати при собі документи.

З понеділка, 24 липня СБУ разом з Силами оборони України буде проводити у Харкові комплекс контрдиверсійних заходів.

"Головною метою запланованих заходів є підвищення безпеки мирного населення Харкова, посилення захищеності об’єктів критичної інфраструктури, а також виявлення та затримання можливих диверсійних груп", — повідомили в обласному управлінні СБУ..

Під час заходів оглядатимуть окремі території, перевірятимуть документи громадян, доглядатимуть автомобілі. Також можливе обмеження проходу чи проїзду деякими вулицями міста.

СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії і вимоги правоохоронців, мати із собою документи, що посвідчують особу.

Також громадян закликали дотримуватися режиму комендантської години, не ігнорувати сигнали тривоги та не допускати несанкціонованого поширення інформації про переміщення, рух або розташування особового складу і військової техніки Збройних Сил України чи інших військових формувань.

Крім СБУ у заходах візьмуть участь підрозділи Збройних Сил України, Національної гвардії України, Національної поліції, Державної прикордонної служби України, Військової служби правопорядку, Харківської обласної прокуратури, а також інші органи військового управління і правоохоронні структури. До виконання завдань учасники залучатимуть військову техніку, озброєння та радіотехнічні засоби.

Як писав KHARKIV Today, у травні подібні заходи проводились в одному з районів Харкова.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.