Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

СБУ попереджає: шукатимуть диверсантів у Харкові

Фото: KHARKIV Today.
Харків'ян просять носити документи, що посвідчують особу, і не порушувати комендантську годину.

Контрдиверсійні заходи триватимуть добу на території одного району міста.

У вівторок 9 травня співробітники СБУ проведуть у Харкові контрдиверсійні заходи. Разом зі співробітниками служби безпеки працюватимуть підрозділи військового управління та інші правоохоронні структури із залученням військової техніки і радіотехнічних засобів.

У якому районі це відбуватиметься, навмисне не говорять. Харків'ян просять не хвилюватися, але попереджають, що будь-кого можуть зупинити для перевірки.

"Метою запланованих заходів є підвищення безпеки мирного населення Харкова, посилення захищеності об’єктів критичної інфраструктури, а також виявлення та затримання можливих диверсійних груп", - попередили в СБУ.

ПРотягом 9 травня у місті можуть обмежити прохід чи проїзд деякими вулицями, перевірятимуть  документи громадян і можуть провести догляд автомобільного транспорту.

СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців і дотримуватися режиму комендантської години.

Окрім того ,у Службі нагадують: якщо ви побачили підозрілих осіб і транспортні засоби, якими вони пересуваються, предмети, які вони залишають, або ви володієте інформацією про схрони зі зброєю, одягом, засобами зв'язку чи іншими предметами, негайно дзвоніть, фотографуйте і надсилайте на номер цілодобової "гарячої лінії" Управління СБУ в Харківській області у WhatsApp 098-87-114-57 або на стаціонарний номер (057) 700-16-61.

Нагадаємо, чотири місяці тому СБУ проводила аналогічні заходи в одному з районів Харкова.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.