Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові розробили і можуть застосовувати погодинні графіки вимкнення світла

Фото: Харківська міськрада.
Енергетики продовжують ремонтувати знищене 9 березня обладнання.

Після останньої ракетної атаки на енергосистему Харкова тривають ремонтні роботи. Споживачів просять заощаджувати електроенергію і не виключають застосування обмежень.

Про це попередили в компанії "Укренерго", об'єкти якої зазнали серйозних руйнувань внаслідок ракетної атаки Росії 9 березня. На даний момент у Харківській області не діють погодинні або аварійні вимкнення, але графіки розробили.

"Роботи з відновлення тривають. Погодинні графіки розроблені, вони поки не застосовуються. Споживання зросло після вихідних, і аварійні можуть бути застосовані будь-коли за командою диспетчера "Укренерго", - повідомив речник "Харківобленерго" Володимир Скічко.

Чи є ваша адреса в погодинному графіку, можна перевірити на сайті "Харківобленерго", для цього за посиланням треба ввести свою адресу.  

У "Харківобленерго" попереджають, що графіки погодинних відключень можуть застосовувати не в повному обсязі, тобто може бути зменшений час вимкнень або ж вимикатимуть не всіх.

"Внаслідок постійних ворожих атак перелік адрес у кожній з черг може змінюватись, але ми намагаємось якомога швидше оновлювати інформацію", - йдеться на офіційному сайті.

Нагадаємо, 9 березня Росія завдала 11 ракетних ударів по Харкову, були уражені кілька енергетичних об'єктів, де зараз тривають ремонтні роботи. Два дні Харків був без світла, 11 січня відновили метро, із наземного транспорту курсують тільки автобуси за новою схемою. Трамваї і тролейбуси поки не можуть вивести на маршрути. За інформацією ДТЕК, роботи з відновлення можуть тривати у Харкові тиждень.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.