Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові розпочався конкурс на прессекретаря майбутнього мера

Фото: KHARKIV Today
Відповідне розпорядження підписав Ігор Терехов.

Прессекретар потрібний новому меру Харкова. Він водночас буде заступником директора у справах інформації міськради.

У Харківській міській раді оголосили конкурс на зайняття вакантної посади заступника директора департаменту у справах інформації та зв'язків із громадськістю — прессекретаря міського голови та заступника директора департаменту із загальних питань. Відповідне розпорядження від 5 листопада секретаря міськради Ігоря Терехова опубліковано у Єдиному міському реєстрі актів.

Кандидат повинен:

 • бути громадянином України;
 • мати вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста;
 • мати стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років;
 • свільно володіти державною мовою.

Нагадаємо, заступником начальника Служби помічників — прессекретарем Харківського міського голови Геннадія Кернеса була Тетяна Грузинська. У грудні 2020 року Кернес помер, у травні 2021 року Грузинська звільнилась.

31 жовтня 2021 року у Харкові пройшли вибори мера. Явка була низькою — проголосувати прийшло менше 300 000 чоловік. Пізно увечері 1 листопада Харківська міська виборча комісія оголосила результати голосування на виборах. З великою перевагою, але з невеликим "прохідним" балом виграв секретар Харківської міськради, 54-річний Ігор Терехов.

 

  Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.