Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові пройде марш за рівність людей усіх сексуальних орієнтацій

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
Марш рівності призначений на вересень.

12 вересня у місті відбудеться марш Kharkiv Рride.

Правозахисна акція за права людей всіх орієнтацій і гендерних ідентичностей пройде у вигляді маршу, як у 2019 році. Два роки тому Марш рівності проходив на площі Свободи. У минулому році через карантинні обмеження захисники прав ЛГБТ+ влаштували автопробіг з райдужними прапорами. У 2021 з місцем ще не визначилися.

"Ми подали заявку про проведення акції до міськради. Про місце проведення будемо вести перемовини з поліцією за тиждень-два до дня проведення маршу", — розповіла KHARKIV Today співорганізаторка акції Анна Шаригіна.

Під час маршу 2019 року місце проведення до останнього дня тримали у секреті, бо акцію атакували представники праворадикальних угруповань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На центр "ХарківПрайду" напали втретє

Цього року головною темою Маршу буде привернення уваги до розслідування злочинів на ґрунті ненависті до ЛГБТ + і інших вразливих груп. Учасники також хочуть поговорити про булінг і доступність державних послуг для людей будь-яких гендерів і орієнтацій.

На Марш відкрита реєстрація за посиланням.Вона не обов'язкова, але бажана, щоб організатори мали уявлення про кількість учасників і краще підготувалися.

Можна взяти участь у ХарківПрайді у якості волонтера. Для цього необхідно заповнити анкету до 10 вересня. Важлива умова: волонтерами можуть бути тільки повнолітні.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.