Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 березня, 2021 - 15:48

У Харкові пройде конкурс для собак імені Кернеса

Фото: kp.ua
Геннадій Кернес обожнював собак, вони жили поряд з ним в готелі "Національ".

Влітку Кубок пам'яті Геннадія Кернеса на виставці собак подарують найкрасивішому учаснику.

31 липня кінологічний клуб "Сіріус" проведе Кубок пам'яті Геннадія Кернеса. Пройдуть виставки собак усіх порід рангу FCI-CACIB. Про це KHARKIV Today повідомила керівник кінологічного клубу Вікторія Піонова-Куценко. Вона також пояснила, чому Кубок вирішили назвати ім'ям покійного мера.

"Це виставка собак, виставка краси. Ми багато років проводили Кубок міського голови, а тепер вирішили провести Кубок пам'яті міського голови. Все передбачувано" — розповіла вона.

П'ятий мер Харкова Геннадій Кернес обожнював собак, про що свідчать безліч фото в його Instagram, а також був членом кінологічного клубу "Сіріус". Одне з останніх фото мера в соцмережі — з собакою в Молодіжному парку, де після реконструкції з'явився найбільший в місті майданчик для вигулу.

"Друзі людей", — підписав знімок Геннадій Кернес.

Фото: Instagram / Геннадий Кернес
Фото: Instagram / Геннадій Кернес

У 2011 році вперше в Харкові проходила виставка собак під егідою мера. Геннадій Кернес відкривав виставку і привозив туди своїх домашніх вихованців — американського акіта, лабрадора-ретривера і акіта-іну.

"Ті, хто є власником цих прекрасних тварин, знають, що щастя не купиш, але якщо купиш собаку — то придбаєш щастя", — говорив він тоді харків'янам, передає "Комсомольская правда".

Фото: Instagram / Геннадий Кернес
Фото: Instagram / Геннадій Кернес

У тому ж 2011 році він розповідав журналістам про улюблених вихованців. Його гордістю був на той час однорічний лабрадор-ретривер Ральф. Як мінімум шість собак в той час у нього нарахував "МедіаПорт". Є собаки Принц, Принцеса – малятко породи мальтіпу (Maltipoo). Це чудо у мера було під боком. Він говорив, спить з нею. В "загоні" Геннадія Кернеса були собаки породи акіта-іну, виведені в Японії.

Пізніше, в 2019 році, Геннадій Кернес зізнавався, що у нього вдома живуть близько 30 собак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спадщина Кернеса. Що п'ятий мер "забув" задекларувати за життя

Нагадаємо, Геннадій Кернес помер 16 грудня минулого року в клініці "Шаріте" (Берлін). Він здолав коронавірус, але не зміг впоратися з ускладненнями, викликаними захворюванням. 23 грудня п'ятого мера Харкова поховали на Алеї почесних харків'ян міського кладовища №2.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.