Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові працюють "лікарі без кордонів"

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Робота у підземці — одна з цілей представників медичної гуманітарної організації.

Медики зі США, Франції та Сенегалу планують працювати у місті два тижні.

Фахівці незалежної міжнародної медичної гуманітарної організації "Лікарі без кордонів" приїхали до Харкова 2 квітня. До складу групи увійшли п'ятеро медиків із США, Франції та Сенегалу. Вони привезли до міста гуманітарну допомогу з необхідними ліками та планують працювати тут протягом двох тижнів. Фахівці консультуватимуть хворих, які вже більше місяця перебувають у харківському метро, ​​проводитимуть тренінги для медперсоналу та надаватимуть консультативно-хірургічну допомогу. Про це повідомили у Харківському національному медичному університеті.

"Відповідно до наших принципів неупередженості, нейтралітету та незалежності ми прагнемо надавати допомогу людям, які постраждали від конфлікту. І у нас є досвід, адже "Лікарі без кордонів" працюють уже 50 років у більш ніж 70 країнах. Ми перебуваємо на місцях і постійно оцінюємо, де наші команди можуть принести найбільшу користь", — зазначили фахівці організації.

Фото: ХНМУ
Фото: ХНМУ 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Педіатри під час війни безкоштовно надають допомогу

До участі у місії приєдналися і представники медичного вишу. Студенти будуть працювати як волонтери та перекладачі, вони також супроводжуватимуть місіонерів та роздаватимуть гуманітарну допомогу нужденним.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.