Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові обіцяють упорядкувати територію біля кар'єру

Фото: Харьковский горсовет
Кар'єр-водойма знаходиться на проспекті Гагаріна.

Біля кар'єру-водойми на проспекті Гагаріна встановлять сміттєві баки і облаштують спортивний майданчик.

У Харкові упорядкують територію біля кар'єру-водойми "Дружба" на проспекті Гагаріна, 185 (Слобідської район) — встановлять додаткові сміттєві баки і майданчик зі стріт-воркауту. Таку обіцянку дав місцевим жителям 10 червня секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, які прийшли до нього на прийом.

За словами місцевих жителів, протягом п'яти років вони самостійно стежили за територією біля кар'єру-водойми: прибирали сміття з водойми і на прилеглій території, запустили в озеро рибу, висадили фруктові дерева і облаштували спортивний майданчик турніками. Територія популярна серед жителів, тому її хочуть упорядкувати і убезпечити від забудов.

"За їх словами, ця зона користується популярністю серед жителів: волонтери проводять для молоді заняття зі скелелазіння, легкої атлетики, також у теплу пору там займаються спортсмени з інших секцій. Тому жителі вирішили звернутися до міської влади з проханням упорядкувати цю територію, але при цьому убезпечити її від забудов, підприємницької діяльності та розваг. Зокрема, вони просять встановити додаткові сміттєві баки, а також стріт-воркаут майданчик", — пояснили у міськраді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'яни просять облаштувати зону відпочинку на озері, де мився козак Харько

Терехов пообіцяв найближчим часом провести виїзну нараду і скласти разом з жителями попередній проєкт благоустрою території біля кар'єру-водойми "Дружба".

Як писав KHARKIV Today, до осені в усіх дев'яти районах Харкова побудують 36 зон відпочинку — по чотири у кожному районі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.