Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові наклали арешт на бізнес, пов'язаний із Росією та Білоруссю

Арештовано корпоративні права на суму близько 80 мільйонів гривень.

Управляти корпоративними правами буде Агентство з розшуку та менеджменту активів.   

Суд задовольнив клопотання про накладення арешту на корпоративні права трьох підприємств, засновниками яких є представники Російської федерації та республіки Білорусь. Про це 29 червня повідомили у Харківській обласній прокуратурі. 

"Досудове розслідування вказаних кримінальних проваджень проводиться за фактом здійснення фінансової діяльності на території Харкова низкою суб’єктів господарської діяльності, кінцевими бенефіціарними власниками яких є громадяни РФ i республіки Білорусь. Службові особи підприємств забезпечують на території України господарську діяльність у взаємодії з цими державами", — пояснили там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гауляйтер із Білорусі керує громадою на Харківщині

Київський районний суд Харкова наклав арешт на корпоративні права вказаних підприємств на суму близько 80 мільйонів гривень. Арештовані корпоративні права передали для управління до АРМА.

Досудове розслідування проводять у кримінальних провадженнях за ч. 4 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором). 

Нагадаємо, у середині червня у Харкові арештували майно та корпоративні права на суму понад 40 мільйонів гривень підприємств регіону, засновниками яких є російські компанії.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.