Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові копії документів на житло будуть видавати безкоштовно

Зміни внесли до порядку оформлення документів на приватизацію житла, яке знаходиться в комунальній власності.

Видавати дублікати документів будуть у Центрах надання адмінпослуг.

29 червня мер Харкова Ігор Терехов підписав розпорядження про видачу дублікатів свідоцтв на право власності на квартири, які були приватизовані. Згідно з розпорядженням, документи будуть видавати безплатно у центрах надання адмінпослуг. Про це повідомили у Харківській міській раді.

"У багатьох людей постраждали не лише квартири, а й документи. Люди, які звертатимуться за оформленням дублікатів, тепер не платитимуть близько 2000 гривень за отримання в БТІ копії попереднього сертифіката. Ці документи оформлятиме Управління комунального майна та приватизації, а через ЦНАП готуватиметься їх видача", — пояснив заступник харківського міського голови, директор департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради Михайло Фатєєв.

Крім того, на засіданні виконавчого комітету Харківської міськради прийняли рішення про встановлення нульової ставки на оформлення документів на приватизацію житла, яке знаходиться в комунальній власності. Як зазначили у міськраді, раніше ця послуга коштувала від 55 до 150 гривень у залежності від термінів оформлення.

"Сьогодні будуть надіслані документи до адмінцентрів, і вже з понеділка там прийматимуть документи за новим порядком", — зазначив Михайло Фатєєв.

Як писав KHARKIV Today, з 2 червня у центрах надання адміністративних послуг Харкова можна подати заявку про знищення чи пошкодження майна внаслідок війни. Усім жителям, у яких пошкоджено чи зруйновано житло через обстріли, видадуть цифрову довідку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.