Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові готують до прийому пацієнтів з COVID-19 ще три лікарні

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today 
У міських лікарнях зайняті всі ліжка зі стаціонарним киснем.

У лікарнях буде 320 ліжок для хворих на коронавірус.

На 18 жовтня у Харківській області пацієнтів з COVID-19 приймають у 23 лікарнях. Госпітальна база становить 4950 ліжок, з них зайнято 3483. Зокрема, ліжок зі стаціонарним киснем — 2830, з них зайняті близько 1880. Хворих госпіталізують до лікарень всього регіону. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації Максим Хаустов.

За інформацією заступника директора міського департаменту охорони здоров'я Олени Головіної, у лікарнях Харкова є 719 ліжок зі стаціонарним киснем, всі вони зайняті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найближчим часом ще кілька областей України стануть "червоними"

Максим Хаустов уточнив, зараз у резерв вносять три міські лікарні, після цього розглянуть питання, коли їх внесуть до основного фонду. До прийому нових хворих на коронавірус готують лікарні №28 (Помірки), №2 (район заводу ім. Малишева) і №3 (Нова Баварія).

"У лікарні №28 буде 120 ліжок, у лікарні №2 — 80 ліжок і у лікарні №3 буде 120 ліжок (зокрема, чотири ліжка зі стаціонарним киснем і два реанімаційних). Концентратори будуть там, але стаціонарного кисню .., зараз там роботи — розглядається, скільки їх буде. Бригади комплектуються зараз. Йде підготовка цих лікарень до прийому нових хворих", — пояснив чиновник.

Директор обласного департаменту охорони здоров'я додав, введення цих лікарень в основну госпітальну базу розглядатимуть при погіршенні ситуації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 800 жителів Харківській області захворіли на коронавірус

Нагадаємо, у Харківській області зробили понад мільйон щеплень проти коронавірусу. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.