Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові депутати облради обговорять зарплатню підозрюваному у хабарництві екс-голові Артуру Товмасяну

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Сесія запланована на 12 травня.

У режимі відеокнференції депутати Харківської облради обговорять 39 питань.

Розпорядження про скликання XVI сесії підписала голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко,  Про це йдеться на фейсбук-сторінці очільниці облради. 

Серед питань, що мають обговорити депутати, — виплата середньої зарплатні колишньому керівнику Артуру Товмасяну. 

Також обговорять використання коштів з обласного бюджету на відновлення Харківщини та тарифи на соціальні послуги комунальних установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. 

Вирішуватимуть кадрові питання щодо керівників медичних та навчальних закладів та Харківського історичного музею; розподілять орендну плату.

Нагадаємо, депутат від "Слуги народу" Артур Товмасян очолював Харківську обласну раду від грудня 2020 року. У липні 2021 року заступника голови та його спільника викрили та затримали після одержання останньої частини хабаря у сумі 350 000 гривень. У серпні 2021 року голова Харківської облради отримав підозру. 19 серпня Артура Товмасяна звільнили з цієї посади.

Справу Товмасяна розглядає Вищий адміністративний суд. За Товмасяна ВАКС визначив заставу у майже 3 млн грн у якості запобіжного заходу. Заставу внесли, запобіжний захід змінили на особисте зобов’язання. 

Про підозру в цій же справі антикорупційні органи повідомили заступнику голови Харківської облради Андрію Малишу та адвокату Руслану Танабашу. За версією слідства, Товмасян, Малиш і Танабаш вимагали гроші у директора Обласного комунального спеціалізованого підприємства з виконання норм екологічної безпеки Сергія Шпаркого. В обмін вони обіцяли не звільняти його із займаної посади.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.