Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові демонтували пам'ятник Жукову

Жукова знесли бійці спецпідрозділу KRAKEN.

Погруддя Жукова вивезли на звалище.

17 квітня бійці спецпідрозділу KRAKEN демонтували пам'ятник Жукову на Нових Домах. Відповідне відео опублікував командир окремого батальйону спецпідрозділу KRAKEN Костянтин Немічев.

"Спецпідрозділ KRAKEN демонтував пам'ятник кумиру Путіна маршалу-м'яснику Жукову. Жуков — чудовисько, винне у смертях 400 тисяч українців, репресіях, мародерстві, масових розстрілах. Всі ці злочини сьогодні актуальні для проросійської армії, як ніколи. Путін хотів справжньої декомунізації – він її отримав!”, – написав у своєму Telegram-каналі Костянтин Немічев.

Судячи з відео, погруддя Жукова демонтували за допомогою троса, причепленого до вантажного автомобіля. Потім погруддя завантажили ковшем трактора в кузов вантажівки і вивезли на звалище. Боєць спецпідрозділу молотком відбив літери на постаменті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків повинен позбавитися російського та радянського минулого. Відкритий лист Ігореві Терехову

Як пише "Суспільне" з посиланням на голову адміністрації Немишлянського району Тетяну Топчій, пам'ятник демонтували об 11:00.

"Все сталося миттєво, близько 11:00. Під'їхали дві машини з військовими. Зняли погруддя, вивезли все кудись. Зараз все тихо, ми розбираємося", - сказала Топчій.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.