Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

11 червня, 2021 - 15:56

У Харкові через спортивні змагання заборонять рух автомобілів

Заборона буде діяти у неділю.

У неділю пройдуть змагання з тріатлону.

З 7:00 до 12:00 13 червня обмежать рух транспорту на вулиці Героїв Праці — на ділянці від моста через річку Харків до вулиці Барабашова. Це пов'язано з проведенням змагань з тріатлону. Про це повідомили у Харківській міській диспетчерській службі "1562".

"Двосторонній рух транспорту буде організовано по вільній від проведення спортивного заходу смузі", — сказано у повідомленні.

Машини не зможуть проїхати по вулиці Барабашова (ділянка від вулиці Героїв Праці до вулиці Валентинівської і по вулиці Валентинівській (від вулиці Барабашова до вулиці Академіка Павлова).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  На Московському проспекті обмежили проїзд до середини червня

Також у цей день з 7:00 до 12:00 автобуси і тролейбуси змінять маршрут. Транспорту заборонять виїзд і в'їзд по території Журавлівського пляжу з боку вулиці Героїв Праці.

Автобуси №152е і 268е курсуватимуть так: вулиця Героїв Праці - перехрестя вулиці Героїв Праці та вулиці Барабашова - вулиця Героїв Праці і далі за маршрутом.

Тролейбусам заборонять проїзд з 6:45 до 12:00 по вулиці Барабашова і вулиці Валентинівській — на ділянці від вулиці Барабашова до вулиці Академіка Павлова.

Тролейбус №34 ходитиме так: розворотне коло "Східна Салтівка" - вулиця Валентинівська - станція метро "Студентська" (розворот на автономному ходу за перехрестям з вулицею Академіка Павлова).

Тролейбус №42: розворотне коло "Північна Салтівка" - вулиця Гвардійців Широнінців - проспект Ювілейний - станція метро "Академіка Барабашова".

Відзначимо, змагання з тріатлону пройдуть на вулиці Героїв Праці, 2А з 8:00 до 10:00 13 червня. Учасники змагатимуться у запливі на 750 метрів, їзді на велосипеді на 20 кілометрів і бігу — 5 кілометра.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.