Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові будуть регулювати кількість самокатів на вулицях

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У мерії хочуть запобігти "вакханалії".

До міста хотіли завезти близько 5000 самокатів.

У Харкові розробляють концепцію з користування самокатами, "щоб не було вакханалії", як в інших українських містах. Про це 14 липня під час сесії повідомив секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

"Зайшли тут багато мереж, які організували самокати. Я зібрав усіх представників цих мереж. Ми про все домовилися, про всі правила. Домовилися, де вони будуть встановлені, яка кількість самокатів буде у Харкові. Тому що сьогодні до міста хотіли завезти п'ять тисяч і самокатів як мінімум і зробити вакханалію, яка є в інших містах. Ми домовилися про чітку взаємодію, визначили місця, де вони будуть, тому що у нас були місця, припустимо, ось тут, біля "Нікольського", поставили біля аптеки на тротуарі і людям ніяк було взагалі тротуаром проходити, їм потрібно було на проїжджу частину виходити. Ми домовилися, що ми координуємо спільні дії для того, щоб не було вакханалії. Ми домовилися про певні обмеження  швидкості. Дуже багато ми з ними попрацювали для того, щоб виробити спільний концепт", — пояснив Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поїхали кататися. Де у Харкові орендувати велосипеди та самокати

Нагадаємо, у Києві максимальна швидкість для самокатів — до 20 км/год. У спеціально визначених (зелених, пішохідних і історичних) зонах швидкість не може досягати більше 14 км /год.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.