Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові будуть обслуговувати Boeing і Airbus

Передбачається, що в аеропорту з'явиться 1500 робочих місць.

У інвестиційний проєкт оператор з технічного обслуговування пасажирських повітряних лайнерів планує вкласти 25 мільйонів євро.

У міжнародному аеропорту "Харків" буде створена база для технічного обслуговування авіалайнерів класу Boeing-737 / Airbus-320. Про це повідомив секретар Харківської міськради Ігор Терехов на презентації проєкту компанії FL Technics, націленого на створення відповідної сервісної платформи в Україні, передає інформаційне агентство "Уніан".

"Для нас цей проєкт дуже важливий з точки зору інвестицій та створення робочих місць. Будуть створені 1500 робочих місць, а середня зарплата складе 30 тисяч гривень з тенденцією до підвищення. Ми будемо робити все можливе, щоб інвестори заходили у місто Харків, і воно стало найвідкритішим серед міст України. Сьогодні серед міст колосальна конкуренція і я радий, що ми у цій боротьбі перемагаємо", — заявив Ігор Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'ян запрошують на екскурсію до аеропорту

За його словами, питання, пов'язані з дозвільними документами для харківського аеропорту, винесуть вже на найближчу сесію міськради.

Проєкт зі створення сервісної бази з восьми ангарів на території міжнародного аеропорту "Харків" реалізує компанія FL Technics, що входить до Avia Solutions Group, — одного з провідних операторів Європи з технічного обслуговування пасажирських повітряних лайнерів.

Компанія має намір створити у Харкові сервісну платформу загальною площею 26 000 квадратних метрів.Загалом у проєкт буде інвестовано 25 мільйонів євро. У рік на базі зможуть обслуговувати більше 400 літаків, а її робота буде сприяти створенню додаткових 500 робочих місць в інших обслуговуючих компаніях.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.