Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові батьки добу не пускали дитину додому

Фото: ГУ НП
Щодо батьків склали адмінпротоколи.

15-річну дівчину вигнали батьки, які пиячать.

9 вересня до поліції надійшло повідомлення про те, що у Київському районі Харкова дитина тривалий час перебуває без догляду дорослих. Як виявилося, дівчину вигнали з дому батьки й вона майже добу провела на вулиці. Про це повідомили у Головному управлінні Нацполіції в Харківській області.

"Прибувши за викликом, працівники ювенальної превенції виявили на вулиці 15-річну дівчину, яка розповіла, що її батьки зловживають спиртними напоями та вигнали її з дому, до будинку не пускають", — розповіли в поліції.

Поліцейські доставили дівчину до лікарні. Її життю та здоров'ю нічого не загрожує.

Щодо батьків склали адміністративні протоколи за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) та ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Як писав KHARKIV Today, 17 липня у Харкові в магазині п'яна жінка вдарила по обличчю свого восьмирічного сина та пішла, покинувши його самого. Стосовно жінки склали три адміністративних протоколи.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.