Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові арештували майно і гроші російського бізнесу

Иллюстративное фото: centr.kr.ua
Підприємства не сплачували податки.

Засновниками підприємств були особи, пов'язані з РФ.

До Агентства з розшуку та менеджменту активів передали понад 40 мільйонів гривень громадян Російської федерації. Про це 5 серпня повідомили у Харківській обласній прокуратурі. 

Охоронці порядку розслідують кримінальне провадження за фактом легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом у великих розмірах службовими особами низки підприємств, зареєстрованих на території Харківської області, засновниками яких є російські громадяни та компанії. 

"Службові особи вказаних підприємств легалізували отримані внаслідок несплати податків грошові кошти, шляхом проведення фінансових операцій з компаніями-засновниками країни-агресора", — розповіли у прокуратурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Срібні злитки та готівку для ворожої агентури у Харкові передали державі

Слідчий суддя Київського районного суду Харкова 3 серпня наклав арешт на корпоративні права девʼяти суб’єктів підприємницької діяльності Харківського регіону, засновниками яких є громадяни РФ, на загальну суму понад 40 мільйонів гривень. Крім того, нерухоме майно зазначених підприємств загальною площею майже 16 000 кв. м. арештовано. Його та корпоративні права передали в управління Агентства з розшуку та менеджменту активів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.