Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківських тепломережах пояснили затримку тепла у двох районах міста

Фото: КП "ХТМ"
Через відсутність електрики не могли запустити обладнання.

Опалення у Харкові перезапускали чотири рази.

У двох районах міста, Слобідському та Немишлянському, опалення увімкнули тільки 26 листопада, оскільки не могли запустити підвищувальні насоси. Це відбулося після того, як виникли перебої з електрикою через обстріли енергооб'єктів України з боку Росії. Про це повідомили в комунальному підприємстві "Харківські теплові мережі".

"На жаль, через перебої з електрикою не можливо було запустити підвищувальні насоси. Це і стало причиною затримок з постачанням тепла в окремих будинках і особливо — у Слобідському та Немишлянському районах міста", — пояснили у Тепломережах.

За півтора місяця співробітники КП "ХТМ" виконали 27 000 заявок. Через масовані ракетні обстріли інфраструктури по всій Україні опалення у Харкові довелося запускати чотири рази. Крім того, щодоби комунальники усувають від 20 до 30 дефектів, які виникають через перепади напруги й тиску в системі.

Лише за неділю теплоенергетики усунули 20 дефектів. Вони повторно заповнюють систему, розповітрюють та усувають дефекти на внутрішньоквартальних та будинкових мережах. Усього за тиждень було усунуто 122 дефекти. Найбільше заявок до диспетчерської служби направили жителі Слобідського та Немишлянського районів.

тепло
Фото: КП "ХТМ"

Нагадаємо, 23 листопада вдень у Харкові та області зникло світло. Це сталося після обстрілу енергооб'єктів України. На Харківщині влучань не було. 

Увечері мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що після відновлення електропостачання доведеться перезапускати опалення. Під час перезапуску опалення воду з будинків не зливали.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.