Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через знеструмлення у Харкові перезапускатимуть опалення

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Світло обіцяють дати до ранку, після цього відновлять роботу тепломережі.

Після обстрілів окупантами енергетичної інфраструктури у більшості міст Україні немає світла, у тому числі у Харкові.

Наразі енергетики відновлюють електропостачання. Після його відновлення доведеться перезапускати опалення. Про це повідомив харківський міський голова Ігор Терехов.

"Ми зараз докладаємо усіх зусиль, щоб за цю ніч відновити енергопостачання. Наші комунальні служби, наші енергетики працюватимуть цілодобово, щоб було відновлено енергопостачання міста Харкова. На початку критична інфраструктура, потім – житлові будинки. Нам доведеться перезапустити опалення", — сказав Терехов.

Як пояснив радник харківського міського голови В'ячеслав Хитрин, під час перезапуску опалення воду з будинків зливати не будуть. Наразі деяке обладнання не працює, з'явиться світло, його потрібно буде перезапустити для нормальної подачі тепла у будинки.

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що, за попередніми прогнозами енергетиків, відновити електропостачання зможуть найближчим часом. Спочатку заживлять підприємства критичної інфраструктури, щоб подати жителям воду й тепло. Знеструмлення на Харківщині пов'язане з обстрілами енергооб'єктів в інших регіонах України.

"Ці відключення викликані пошкодженнями загальної системи. Влучань в об'єкти критичної інфраструктури завдяки нашим ЗСУ на території області не було", — пояснив Синєгубов.

Тим часом заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко прогнозує, що подачу електроенергії відновлять за кілька годин.

"Ми сподіваємось, що вже зранку міста почнуть поступово отримувати електроенергію", — сказав чиновник. 

Нагадаємо, 23 листопада вдень у кількох районах Харкова зникло світло. Також проблеми з електрикою виникли у деяких районах області. У компанії "Харківобленерго" повідомили, що на Харківщині застосовані аварійні відключення. У Харкові зупинилося метро та електротранспорт, на маршрути вивели додаткові автобуси.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.