Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківських школах не знайшли вибухівку

Поліція перевірила інформацію щодо мінування шкіл Харкова.

Вранці у Харкові евакуювали учнів шести шкіл.

29 листопада до харківських шкіл надійшли повідомлення про мінування. Перше повідомлення надійшло на електронну адресу школи №153 (Новобаварський район). Ще п'ять шкіл отримали інформацію за телефоном, це — школа №80, №36, №59, №94 та №78. У п'яти школах інформація про мінування не підтвердилася, ще в одній перевірка триває. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на департамент освіти.

"У департаменті зазначили, що правоохоронні органи вже перевірили п'ять шкіл, у шостій — роботи завершуються. Жодна з інформацій підтвердження не знайшла", — сказано у повідомленні.

У департаменті освіти пояснили: учнів організовано евакуювали, після перевірки навчальний процес у школах відновили.

"Водночас подібний прецедент — лакмус того, що цей напрямок роботи є вкрай важливим у життєзабезпеченні такого мегаполісу, як Харків загалом і системи освіти зокрема. Тому й надалі продовжуємо активно напрацьовувати практичні навички у неординарних ситуаціях", — зазначили у департаменті. 

Як писав KHARKIV Today, вранці 29 листопада у соцмережах повідомляли про мінування як мінімум семи шкіл. Відео евакуації дітей опублікували очевидці.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.