Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківських школах не планують переносити зимові канікули

Фото: KHARKIV Today.
Через тривалі осінні канікули навчатимуться діти довше, ніж завжди.

Харківські школярі навчатимуться до 29 грудня і підуть на канікули у четвер, 30 грудня.

До цього у дітей буде три вихідні дні, з 25 до 27 грудня. Потім ще чотири робочі дні. Інформацію про це KHARKIV Today підтвердила директорка міського департаменту освіти Ольга Деменко.

"Багато пропустили восени, зараз кожен день на рахунку. Навіть на зимових канікулах працюватимуть, щоб діти могли приходити, готуватися до ЗНО або отримувати консультації вчителя", — повідомила Деменко.

В управлінні освіти Харківської облдержадміністрації обіцяють розповісти про графік канікул до кінця поточного тижня. Чиновники чекають на рекомендації з Міністерства освіти.

Раніше у МОН дали рекомендації про те, щоб канікули в українських школах були у період з 25 грудня 2021 року до 9 січня 2022 року. Але наголосили: кожна школа може самостійно коригувати графік канікул, залежно від епідеміологічної обстановки чи навчального плану. Головна вимога — канікули не повинні тривати довше, ніж 100 днів.

Нагадаємо, всі школярі Харківської області достроково пішли на канікули з 18 жовтня. Таке рішення ухвалили після запровадження "помаранчевої" зони карантину. Проте пізніше Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки рекомендувала школам Харківської області продовжити канікули до 7 листопада. 1 листопада Харківська міська комісія ухвалила рішення про продовження шкільних канікул до 7 листопада.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.