Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківську область перекидають нові штурмові загони російських зеків

Фото: Слово і діло.
Через великі втрати найманці втікають із поля бою.

Росіяни намагаються підсилити свої підрозділи на території тимчасово окупованої Харківщини колишніми ув'язненими.

Зеків помітили минулого тижня. Близько п'ятисот засуджених мали б підсилити регулярні окупантські війська. Але уже за кілька діб були більшою мірою деморалізовані і знищені. Про це повідомили напередодні у зведенні Генерального штабу.

"Російські окупанти продовжують зазнавати великих втрат у живій силі. Зокрема, встановлено, що до одного з підрозділів російських окупаційних військ, який діє на тимчасово захопленій території Харківської області, протягом тижня для посилення прибув особовий склад з числа колишніх засуджених громадян російської федерації у кількості близько 500 осіб. Після завдання вогневого ураження Силами оборони України по позиціях противника, близько 100 осіб з числа новоприбулого підкріплення зазнали поранень різного ступеня важкості, зокрема, і не сумісних з життям. Також, після цієї події близько 80 осіб самовільно залишили свої позиції", - йдеться у зведенні.

Йдеться не про загони ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина, а про нові утворення - штурмові загони "Шторм Z", які складаються з вʼязнів, підготовлених для штурмових дій в спеціальних таборах. Минулого тижня аналогічні підрозділи перейшли до ведення наступальних дій в районах Масютівки, Новоселівського, Куземівки, Макіївки, Білогорівки, Спірного, намагаючись прорвати оборону наших військ і розвинути наступ, зазначає Military Media Center.

Нагадаємо, раніше переважна маса ув'язнених воювала на Бахмутському напрямку, але кілька тижнів тому володар ПК "Вагнер" Євген Пригожин заявив про відведення свої підрозділів зі знищеного міста. На їхні позиції зайшла регулярна російська армія. Минулого тижня Пригожин заявив, що його найманці готові захищати Бєлгородську область і не чекатимуть дозволу від Міноборони РФ на оборону області, якщо російське військове командування не знищить загрозу безпеці регіону. Про це йдеться у звіті Інституту дослідження війни (ISW) за 3 червня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.