Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківської області поновив роботу ще один підрозділ Міграційної служби

Підрозділ Міграційної служби у Краснокутську. Фото: Міграційна служба Харківської області
Послуги знову надають у Краснокутську.

До відділу Міграційної служби у Краснокутську можуть звертатися всі громадяни України, незалежно від місця реєстрації.

У селищі Краснокутськ (Богодухівський район) відновив роботу підрозділ Головного управління Державної міграційної служби в Харківській області. Він працює з 9:00 до 16:00 із понеділка по п'ятницю. Про це повідомили на офіційній сторінці Міграційної служби у Харківській області у Facebook.

Мешканці можуть у цьому підрозділі оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки вперше — у 14 років, обміняти паспорт-книжку зразка 1994 року на ID-картку, вклеїти у паспорт фото при досягненні 25 і 45 років. Також тут надають послугу з одночасного оформлення ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Відвідувачі підрозділу Міграційної служби повинні спочатку стати в електронну чергу. Зробити це можна за посиланням тут

У Міграційній службі без електронного запису пропускають людей з інвалідністю, військових, вагітних, жінок із дітьми до 14 років та пенсіонерів. Під час повітряної тривоги та блекауту послуги не надають.

Дізнатися детальну інформацію про роботу та послуги у Краснокутському підрозділі Головного управління Державної міграційної служби у Харківській області можна за номером телефону: +38(05756) 32153.

Як писав KHARKIV Today, у звільненому місті Ізюм відкрили відділ Головного управління Державної міграційної служби. Він знаходиться у новій будівлі, оскільки стара будівля була знищена російською ракетою.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.