Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківському виші збудують майданчик для навчання поліцейських

Фото: ХНУВД
Збудують майданчик у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

На майданчику поліцейських готуватимуть до роботи в екстремальних умовах.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ збудують майданчик спеціальної функціональної підготовки співробітників Національної поліції та особового складу підрозділів територіальної оборони. Про це повідомили у Харківській обласній раді з посиланням на узгоджений проєкт рішення "Про зміни до комплексної регіональної програми забезпечення публічної безпеки, порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020-2022 роки".

"На майданчику спеціальної функціональної підготовки готуватимуть працівників підрозділів Національної поліції і особового складу підрозділів територіальної оборони до дій в екстремальних умовах", — пояснили в облраді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екопарк Фельдмана збільшиться вчетверо

На будівництво майданчика з обласного бюджету виділять 900 тисяч гривень. Як повідомили в облраді, керівництво Харківського національного університету внутрішніх справ надало профільній комісії облради листи з гарантіями щодо виконання всіх необхідних робіт з будівництва майданчика до кінця року.

Питання щодо виділення коштів на будівництво майданчика у ХНУВС розглянуть на сесії облради.

Нагадаємо, восьма сесія Харківської обласної ради відбудеться у четвер, 25 листопада, о 10:00. На порядку денному — 34 питання та блок "Різне".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.