Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківському виші відкрили "Зоряне небо"

Фото: НТУ "ХПІ"
1
Кожен може долучитися до ініціативи.

Мета проєкту — відновлення університету.

В НТУ "ХПІ" відкрили новий проєкт для відновлення та інноваційного розвитку Харківського Політеху — "Зоряне небо ХПІ". Його головними "зірками" стали творці університету: визначні вчені, викладачі та громадські діячі. 

Кожен може стати учасником проєкту та запалити свою зірку на "Зоряному небі ХПІ", якщо зробить внесок на підтримку університету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові визначили точне місце 50-ї паралелі

"Серед першочергових завдань ХПІ — будівництво та оновлення навчальних корпусів та будівель, що постраждали від російських бомбардувань, створення сучасних лабораторій, придбання обладнання, тощо", — йдеться на сайті вищого навчального закладу.

"Зоряне небо ХПІ" є дуже важливим проєктом для нашого університету. Одна з його стратегічних цілей: дати можливість майбутнім поколінням політехніків дізнатися про тих, хто вписав свої імена до "золотих сторінок" ХПІ. Кожен інститут на нашому "небі" представлений своїм сузір’ям, головними зірками якого є визначні вчені та викладачі — творці майже 140-річної історії Харківського Політеху. Друга важлива мета проекту — його спадкоємність. Ми продовжуємо розвивати та відновлювати університет, який зазнав значних руйнувань через російську агресію. І, попри важкий воєнний час, сьогодні кожен, кому небайдужа доля ХПІ, може зробити свій внесок та запалити свою зірку на Зоряному небі ХПІ", — сказав на церемонії відкриття ректор НТУ "ХПІ" професор Євген Сокол.

"Небосхил" Харківського Політеху розташований на стіні Науково-технічної бібліотеки та на інтерактивній мапі. 

"Життя продовжується, і нам треба будувати Україну. Я точно з країни нікуди не поїду. Впевнений, що нам необхідно повертати наших людей. Треба готуватися до того, щоб впроваджувати сучасні новітні технології для потужного розвитку університету", — відзначив голова Наглядової Ради НТУ "ХПІ"  Василь Хмельницький.

Доєднатися до проєкту Асоціації випускників НТУ "ХПІ" для відновлення та розвитку харківського Політеху може як окрема особа, так і організація за посиланням.

Як писав KHARKIV Today, Харківський університет отримав два мільйони гривень на відновлення. Збитки НТУ "ХПІ" через обстріли складають близько 1,5 мільярда гривень. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.