Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківському метрополітені — новий керівник

метро
Місце В'ячеслава Стаматіна зайняв Андрій Гармаш.

Виконувачем обов'язків генерального директора комунального підприємства "Харківський метрополітен" став Андрій Гармаш.

Відповідна інформація з'явилася 1 грудня на сайті КП "Харківський метрополітен".

Зазначимо, на сайті Харківського метрополітену не вказано біографію нового виконувача обов'язків гендиректора Андрія Гармаша.

У липні цього року Андрій Гармаш подавав декларацію кандидата на посаду першого заступника директора КП "Харківський метрополітен", декларації кандидата на посаду гендиректора у Реєстрі немає.

Відомо, що Гармаш у 2019 році обіймав посаду заступника технічного директора акціонерного товариства "Харківобленерго". Торік зарплата  Гармаша у "Харківобленерго" становила 1 031 978 гривень.

У листопаді мер Харкова Ігор Терехов анонсував звільнення генерального директора КП "Харківський метрополітен" В'ячеслава Стаматіна, причину звільнення не озвучував. Терехов розповів, що на місце Стаматіна є три кандидатури, прізвища не називав і обіцяв, що новий керівник розпочне обов'язки 1 грудня.

Як писав KHARKIV Today, 30 листопада перший заступник гендиректора КП "Харківський метрополітен" Сергій Карпенко звільнився, він став головним консультантом гендиректора. У списку керівництва на сайті метрополітену першого заступника немає.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.