Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківському метрополітені буде новий директор

Вячеслав Стаматин. Фото: Харьковский горсовет
Звільнення директора підземки В'ячеслава Стаматіна анонсував мер Ігор Терехов.

В'ячеслав Стаматін обіймає посаду генерального директора комунального підприємства "Харківський метрополітен" понад сім років.

Про швидке звільнення В'ячеслава Стаматіна повідомив на зустрічі з журналістами Харківський міський голова Ігор Терехов. За його словами, на даний момент є три кандидатури, але рішення буде ухвалено до 1 грудня. Причини звільнення не називають.

"Ми знайшли порозуміння зі Стаматіним. Він мав мужність зрозуміти, що сьогодні метрополітену потрібен новий керівник. Цей новий керівник займеться дуже багатьма речами, які будуть спрямовані на розвиток Харківського метрополітену, на стабільну роботу Харківського метрополітену", — передає "Інтерфакс" слова Терехова.

Днями з бюджету Харкова метрополітену перерахували 15 мільйонів гривень на погашення боргів із зарплати. За словами Ігоря Терехова, пасажиропотік у підземці з початку пандемії так і не відновився: якщо раніше послугами метро щодня користувалося понад мільйон пасажирів, то зараз максимум 450 тисяч.

Востаннє В'ячеслав Стаматін коментував інформацію про затримку зарплати у метрополітені.

"Як і наші працівники, я отримую заробітну плату частинами. Я чудово розумію, коли дружина каже, "а коли ж будуть у нас гроші"? Я говорю: "Ну зараз перерахуємо зарплату і теж принесу додому гроші". Так, це певні незручності", — сказав Стаматін.

Зазначимо, дружина В'ячеслава Стаматіна, Марина Стаматіна, обіймає посаду віцемера з питань правового забезпечення і входить до складу виконавчого комітету Харківської міськради.

Нагадаємо, В'ячеславу Стаматіну 57 років він став керувати підземкою у серпні 2014 року, коли попередній гендиректор КП Михайло Карамшук пішов на пенсію. До цього В'ячеслав Стаматін був першим заступником гендиректора підземки, раніше — заступником гендиректора КП із загальних питань.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.