Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківському метро помер відомий диктор

Фото: Игорь Яворский / Facebook
Голосом Юрія Вірченка звучали назви станцій метро у Харкові.

У Юрія Вірченка стався серцевий напад.

28 листопада на платформі станції метро "Київська" помер відомий харківський диктор Юрій Вірченко. Про це пише  "Суспільне" з посиланням на сестру Юрія Вірченка — Ларису Кошеварову.

"Це сталося раптово, о 14:20 прямо на платформі станції метро "Київська". Попередньо, як визначили лікарі, — серцевий напад. Він мав хронічні хвороби: діабет, серцево-судинні, тиск був високий, звичайні старечі хвороби", — сказала Лариса Кошеварова.

Поховають Юрія Вірченка на 18-му цвинтарі у Харкові, дату та час прощання повідомлять пізніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків попрощався із в'язнем чотирьох концтаборів

Зазначимо, Юрію Вірченку був 71 рік. Заслужений журналіст, диктор Харківського обласного радіо. Його голосом звучала інформація із гучномовців у вагонах метро Харкова до 2016 року. Диктор пропрацював все життя.

"Я прийшов на радіо у 1971 році. У підсумку пропрацював там 38 років, з них 28 — диктором. Це моє перше і останнє місце роботи. Раніше до мікрофону не підпускали дуже довго. Але коли у 1973 році я почув себе у якійсь радіопостановці, то одразу сказав: ось цього хлопця я б на роботу не взяв.Так мені не сподобався мій голос! Тоді я зрозумів, що треба ним займатися. Приходив на роботу, о 7:20 передача, а о 7.30 — вже після того як відчитав погоду і решту, сідав до фортепіано і починав розробляти голос, читаючи гекзаметри. І так по 20-30 хвилин щодня", — розповідав Вірченко.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.