Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківського судді з'явилася квартира за 800 тисяч гривень

Про зміни у майновому стані повідомив Олексій Шарко.

Площа квартири складає 68 квадратних метрів, вартість — 748 000 гривень.

26 жовтня суддя Фрунзенського районного суду Харкова Олексій Шарко купив квартиру у Харкові. Відповідне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані Шарко опублікував у Єдиному державному реєстрі декларацій.

У щорічній декларації, яку Шарко подавав у березні 2021 року, з нерухомого майна зазначено земельну ділянку у Черкаській області та гараж у Харкові (власність судді Шарка), квартиру у Харкові (право користування) та ще одну квартиру у Харкові (спільну власність).

З об'єктів незавершеного будівництва — квартира у Харкові площею 68 квадратних метрів. У графі "Власність" вказано житлово-будівельний кооператив "Орхідея-4". Суддя уклав із кооперативом договір про сплату пайових внесків.

Шарко задекларував зарплату в суді за минулий рік у розмірі 1 260 521 гривень та заощадження — 940 000 гривень готівкою.

Як писав KHARKIV Today, суддя Господарського суду Харківської області Інна Чистякова отримала у подарунок будинок та земельну ділянку у Харкові за мільйон гривень. Подарунок зробив Олег Чистяков.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.