Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 квітня, 2021 - 15:42

У Харківській ОДА розповіли, коли регіон може вийти з "червоної" зони

Питання про вихід Харківської області з "червоної" зони можуть підняти через кілька днів.

У Харківській облдержадміністрації кажуть про позитивні тенденції в ситуації з коронавірусом.

Питання про перебування Харківської області в "червоній" зоні епідемічної небезпеки обговорюють майже щодня на нарадах в Офісі президента і облдержадміністрації. Поки точної дати виходу з "червоної" зони немає, але це питання можуть підняти через кілька днів. Про це повідомив радник голови Харківської обласної державної адміністрації Олександр Галацан.

"Не хотілося б називати дати. Я сподіваюся, що це питання через кілька днів може стати актуальним", — сказав Галацан.

За його словами, за останній тиждень в Харківській області знизилася динаміка госпіталізацій хворих на коронавірус. Для пацієнтів звільнилися ліжка в палатах, в коридорах їх більше не кладуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через невикористану вакцину до Харківської області їде перевірка

"Певні спостерігаються позитивні тенденції в статистиці викликів і госпіталізації. Якщо на початку тижня було 170 госпіталізацій в добу, на вільні ліжка госпіталізовували, не в коридор, не в спортзал. Сьогодні і вчора —148 і навіть 103. Загальна комплексна система заходів діє. Якщо всі будемо дотримуватися певних карантинних вимог, безумовно, це дасть позитивний результат", — пояснив Галацан.

Раніше KHARKIV Today писав, що з початку пандемії в Харківській області на коронавірус захворіли 130 273 жителі регіону, за останню добу — 1137. Регіони-лідери: Дніпропетровська область (1296  випадків коронавірусу за добу), Київ (1269), Харківська область (1137), Львівська (926) та Київська (922).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.