Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській облраді призначили сесію: що розглянуть

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Сесія облради відбудеться 25 листопада.

На сесії облради внесуть зміни до програм та бюджету, звільнять та призначать керівників установ. Зокрема, на порядку денному — звільнення гендиректора онкоцентру Дениса Скорого та призначення директора театру Пушкіна Анатолія Винника.

У четвер, 25 листопада, о 10:00 у залі Будинку рад (вулиця Сумська, 64) відбудеться пленарне засідання восьмої сесії Харківської обласної ради. Про це повідомили у Харківській облраді з посиланням на відповідне розпорядження №233 голови облради Тетяни Єгорової-Луценко.

На порядку денному — 34 питання та блок "Різне". Зокрема, депутати внесуть зміни до програми про місцеве самоврядування, програми економічного та соціального розвитку, до розподілу субвенції, до рішення облради від 24 грудня 2020 року про бюджет на 2020 та 2021 роки.

На сесії оголосять конкурс на посаду керівника Харківського науково-методичного центру охорони культурної спадщини, Харківської санаторної школи №13, спеціальної школи №7, Харківської академії безперервної освіти.

Дванадцятим питанням зазначено звільнення генерального директора Харківського обласного центру онкології Дениса Скорого, наступним — оголошення проведення конкурсу на заміщення посади керівника Центру онкології.

Депутати голосуватимуть за призначення Едуарда Хомченка на посаду директора Харківського обласного медичного коледжу, Анатолія Винника — директором Харківського академічного російського драматичного театру ім. Пушкіна.

Нагадаємо, що попередня сесія Харківської обласної ради відбулася 23 вересня. Депутати присвоїли звання "Почесний громадянин Харківської області" п'ятьом жителям, не прийняли рішення про призначення Анатолія Винника директором Харківського академічного російського театру ім. Пушкіна, не продовжили контракт з директором онкоцентру Денисом Скорим.

Зазначимо, раніше голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко підписала розпорядження про продовження контракту з гендиректором онкоцентру Денисом Скорим на три місяці — до 1 лютого 2022 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.