Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області з'являться банківські відділення на колесах

Фото: "Ощадбанк"
Автомобілі мають броню, яка захищатиме від обстрілів.

Жителі Харківської області зможуть отримати банківські послуги у мобільних відділеннях.

У середу 6 грудня у Києві презентували новий пересувний мобільний підрозділ "Ощадбанку". Його створили на базі машини Ford Transit. Такі автівки їздитимуть у чотирьох областях на прифронтових територіях. По п'ять мобільних підрозділів поїдуть на Донеччину, Запоріжжя, Харківщину та Херсонщину. Вони надаватимуть банківські послуги там, де не працює жоден інший банк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У центрі Харкова продають нерухомість російського банку

Машини мобільних підрозділів мають сталеве панцерування та броньовану капсулу, аби захистити клієнтів від можливих обстрілів. У них є супутниковий зв'язок, сигналізація, тривожні кнопки. Також вони оснащені автономним електропостачанням, системами відеоспостереження, пожежогасіння, кондиціонування й вентиляції. У мобільних підрозділах жителі прикордоння та військові зможуть отримувати послуги з відкриття поточних рахунків, оформлення депозитів, перевипуску платіжних карток, грошових переказів, отримання соцвиплат.

"Мобільні відділення покликані забезпечити виконання важливої соціальної місії: надання фінансових послуг українцям, які мешкають у безпосередній близькості до лінії фронту, та захисникам України. Ще одне пріоритетне завдання — не лише забезпечити обслуговування клієнтів, а й гарантувати безпеку відвідувачів і співробітників. Тому автомобілі мають сталеве панцерування пасажирського відсіку та броньовану капсулу касового відсіку з куленепробивним склом", — сказав голова правління "Ощадбанку" Сергій Наумов. 

Зі стаціонарних відділень "Ощадбанку" на сьогодні у Харківській області працюють 62.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області більше не працюють одинадцять підрозділів Міграційної служби України. У ДМС кажуть, що рішення ухвалили для "удосконалення надання адмінпослуг".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.