Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області затримали експрацівницю "Укрпошти", яка працювала на окупантів

Фото: СБУ
Жінка вкрала та передала окупантам два мільйони гривень, що належали "Укрпошті".

Експрацівниця "Укрпошти" очолила відділення "пошти" в окупантів.

Під час стабілізаційних заходів у звільнених районах Харківської області співробітники Служби безпеки України встановили місцеперебування та затримали колаборантку, яка працювала на окупантів. Про це повідомили у Службі безпеки України.

Як установило слідство, під час окупації міста Балаклія в Харківській області колишня працівниця Харківської дирекції акціонерного товариства "Укрпошта" обійняла посаду керівника одного з відділень поштового зв'язку КП "Пошта".

Після призначення жінка обікрала одне з міських відділень "Укрпошти" та передала окупантам майже два мільйони гривень, які сплатили українці за послуги держпідприємства. Вона виконувала завдання окупантів по формуванню підконтрольної Росії поштової мережі в Балаклії та Ізюмі.

"Для "запуску" поштових відділень у захоплених містах колаборантка намагалась відновити зв'язок зі своїми колишніми колегами, які виїхали за межі області. Саме від них планувала отримати електронні ключі доступу до систем адміністрування і баз даних абонентів", — розповіли в СБУ.

Крім того, жінка закликала інших працівників пошти добровільно ставати на бік російських окупантів та передавати на баланс Росії державне майно "Укрпошти".

Після деокупації зловмисниця намагалася переховуватися. Ексспівробітниці "Укрпошти" оголосили підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

ко

Як писав KHARKIV Today, у деокупованому місті Куп'янськ Харківської області затримали керівника місцевого водоканалу, який допомагав окупантам та агітував мешканців підтримувати їх.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.