Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області засіють до 80% полів

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today  
Через війну засіють до 80% полів.

Посівну розпочали аграрії Богодухівського, Красноградського, Лозівського і частково Харківського та Чугуївського районів.

У Харківській області за всіма категоріями господарств засіяли ярими зерновими та зернобобовими культурами 15 400 гектарів полів, соняшником — 8600 гектарів. Загалом планується засіяти від 60 до 80% площі земель в області. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації з посиланням на голову ХОВА Олега Синєгубова.

"Не секрет, що є певні проблеми з добривом, паливом для аграріїв тощо. Вирішуємо це, і сьогодні ми створили всі умови для посівної компанії", — пояснив Синєгубов.

За словами Синєгубова, аграрії працюють разом із військовими, які визначають безпечні поля, оскільки окупанти проводили дистанційне мінування за допомогою артилерії.

Як писав KHARKIV Today, Харківська область почала готуватися до посівної наприкінці березня. Виходити на поля та сіяти зернові культури першими стали аграрії східних районів Харківської області. За прогнозами, цього року може бути засіяно від половини до двох третин посівних площ.. Станом на 7 квітня було засіяно 2,5 тисячі гектарів зернових та зернобобових культур.

Аграріїв просили засівати краще культури, які необхідні для внутрішнього ринку — пшеницю, гречку, овес, просо, горох, ячмінь, соняшник, і не використовувати дрони під час сільгоспробіт.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.