Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області військову техніку переробили під снігоприбиральну машину

Скрин: Видео
Машина — на гусеничному ходу.

Снігоприбиральною машиною став старий артилерійський тягач.

Техніку на гусеничному ходу готують до роботи. На ній мають встановити кілька проблискових маячків та додаткові фари, розповів водій підпорядкованого Службі автошляхів у Харківській області держпідприємства "Харківський облавтодор" Сергій Лук'яненко з Богодухова. Про це повідомило "Суспільне Харків"

Минулого року чоловік випадково дізнався, що у гаражі підприємства стоїть неробоча гусенична техніка і вирішив її переобладнати на машину, яка прибиратиме сніг, коли інша техніка не зможе впоратися.

"Жартома, не жартома — серйозно кажу: давайте зробимо. Якось ця ідея трошки заглухла. А потім приходить весна, я зустрічаю головного механіка і кажу: де ж танк? І він так, аж з психом — все, давай, везу. Знаєте, незабаром привозить танк", — розповів Сергій Лук'яненко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як на трасі Київ — Харків працює 4G

За словами водія, лагодив машину півроку — це артилерійський тягач 1959 року випуску. Раніше його використовували у військових цілях, потім переобладнали, щоби перевозити вантажі. Водій встановив відвал, щоб чистити сніг, та перефарбував. Така машина в арсеналі шляховиків Харківської області єдина. Із запчастин довелося купити лише новий двигун від трактора.

"Я був задоволений тим, що привезли шлангу — дякую, знайшов із металобрухту щось, засунув, теж добре. Сам агрегат засунути у машину не склало ніяких труднощів. Склало труднощі — трубочки, дроти, кожен механізм, щоб усе працювало, увімкнулося, кожен механізм, кожна лампочка світилася", — повідомив Сергій Лук'яненко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У кучугурах у Харківській області застрягли швидкі, позашляховик та вантажівка

Восени минулого року чоловікові вперше вдалося завести машину. Водій лагодить автомобілі десять років, з гусеничною мав справу вперше. Над тягачем працював у свій вихідний. Машину використовуватимуть під час потужних снігопадів, коли звичайна техніка не зможе проїхати, а влітку як тягач.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.