Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області відкриють ще 56 "пунктів незламності"

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Такі пункти з'являться на базі об'єктів комунальної власності.

Наразі на Харківщині розгорнуто 302 "пункти незламності".

У Харківській області відкриють ще 56 "пунктів незламності". Їх розгорнуть на базі об'єктів комунальної власності. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації з посиланням на голову ХОВА Олега Синєгубова.

"Наразі 56 об'єктів комунальної власності на базі закладів освіти та соцзабезпечення, які визначені як пункти обігріву, вже готуємо до переоблаштування під "пункти незламності", — сказав Синєгубов.

Голова ХОВА доручив профільним департаментам та керівникам районів проводити постійне інспектування та контроль за роботою "пунктів незламності", а також розпочати роботи з розгортання додаткових пунктів на базі ОСББ (об'єднання співвласників багатоквартирного будинку). Крім того, Олег Синєгубов закликав долучатися до розгортання "пунктів незламності" підприємців.

"Усі питання щодо облаштування "пунктів незламності" мають вирішуватися чітко у встановлені терміни. Закликаю також бізнес Харківщини за можливості долучитися до відкриття нових "пунктів". Спільними зусиллями забезпечуємо мешканців Харківщини доступом до тепла та зв'язку", — сказав Олег Синєгубов.

Як писав KHARKIV Today, у шести "пунктах незламності" Харкова поліцейські надають психологічну допомогу. Психологи навчають прийомам саморегуляції психоемоційного стану під час кризових та стресових ситуацій.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.