Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще у 60 "пунктів незламності" у Харківській області потрібні Starlink

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Більшість із них розташовані на Куп'янщині.

У Харківській області налічується 933 "пункти незламності".

Із загальної кількості працюють 908 "пунктів незламності". За останній тиждень були розгорнуті три "пункти". Їх відкрили районні військові адміністрації. Однак не всі "пункти" в області мають безперебійний доступ до інтернету. Досі немає терміналів Starlink у 64 "пунктах незламності", зокрема у 54-х у Куп'янському районі. Область звернулася за допомогою до Міністерства цифрової трансформації України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків`янам допоможуть знайти укриття: айтішники зробили нову опцію

"Департаментом цивільного захисту підготовлено та направлено листа до Міністерства цифрової трансформації України щодо надання терміналів Starlink для цих пунктів. Крім того, один з операторів мобільного зв'язку готовий надати свої послуги із забезпечення інтернетом "пунктів незламності" у Куп'янському районі. Робота в цьому напрямку триває постійно", — розповів директор департаменту цивільного захисту Харківської обласної військової адміністрації Іван Сокол.

За інформацією ХОВА, тривають перевірки готовності "пунктів незламності" Харківщини приймати жителів на випадок блекауту.

Як писав KHARKIV Today, жителі Харківської області можуть знайти "пункти незламності" у "Дії", однак інформацію про деякі з них можна дізнатися лише в органах місцевого самоврядування.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.