Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області відкриють два басейни

Басейни будують у Пісочині.

За умови регулярного фінансування басейни планують відкрити наступного року.

У мікрорайоні "Мобіль" у Пісочині побудують за президентською програмою "Велике будівництво" два басейни: дитячий розміром 10 x 6 метрів і дорослий — 25 x 23 метра. У будівлі також обладнають хореографічний зал. Про це повідомив селищний голова Пісочинської селищної об'єднаної територіальної громади Олег Чернобай.

"Що стосується технічних характеристик майбутньої будівлі басейну, то там буде два басейни.Також  на другому поверсі буде велика хореографічна зала. Так запроєктували, щоб був другий поверх. Це буде більш функціонально: і басейн буде використовуватися, і зали для бальних танців, хореографії, гімнастики", — розповів Чорнобай.

За словами чиновника, загальна вартість будівництва басейнів складе 69 мільйонів гривень. Дозвіл на будівництво отримали ще у вересні, до будівництва вже приступили. Об'єкт попередньо внесли у програму "Велике будівництво" на 2022 рік, кошти спрямують з інфраструктурної субвенції.

"Ми активно почали будувати басейн. На цей об'єкт виділено гроші з державного бюджету, вже 20 мільйонів гривень надійшло на сьогодні у місцевий бюджет. Якщо буде таке фінансування, то планується за підтримки обласного бюджету, щоб у наступному році відкрити і басейн", — пояснив Чернобай.

Як писав KHARKIV Today, влітку в місті Балаклія Харківської області почали реконструкцію спортивно-оздоровчого комплексу "Вимпел". Десять років тому басейн цього комплексу закрили через аварійний стан.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.