Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області шукають польські крильця з сальмонелою

Про м'ясо птиці просять повідомляти у Держспоживслужбу.

До України привезли понад чотири тонни зараженого м'яса механічного обвалювання з Польщі.

10 вересня до Головного управління Держспоживслужби у Харківській області надійшло повідомлення про те, що у крилах індички виявили сальмонелу. Про це повідомили на сайті ГУ Держспоживслужби у Харківській області.

Водночас у відповідності з вищевказаними повідомленнями RASFF, з даної продукції м'яса птиці було виготовлено м'ясо механічного обвалювання (відправник: ZPM "Rasko" R. Skorzycki J. Skorzycki sp.); вантажоодержувач: Alma Meat sp. Z oo, Poland) , що експортувалося до України у кількості 4020 кілограмів (одержувач: ТОВ "Селміт", вулиця Феросплавна, 38, Запоріжжя, і холодильний склад "Фрост 4", вулиця Автопаркова, 7, Дніпро)", — розповіли у ГУ Держспоживслужби у Харківській області.

Операторів ринку просять у разі виявлення крил або продукції з вказаної індички звертатися до структурних підрозділів ГУ Держспоживслужби у Харківській області.

Як писав KHARKIV Today, влітку в харківському ресторані "Якіторія" отруїлися відвідувачі. Епідрозслідування показало, що у продуктах була сальмонела.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.