Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області рекордна кількість нових щеплених від COVID-19 в країні

Фото: ХОГА 
Упродовж минулої доби жителів регіону прищеплювали індійською і китайською вакцинами.

Харківська область на восьмому місці в країні за кількістю вакцинованих.

Станом на ранок 26 квітня в регіоні прищепили від коронавірусу 20 754 людини. З них 307 вакцинували за минулу добу: 140 отримали щеплення індійською вакциною Covishield, 167  — китайською вакциною CoronaVac / Sinovac Biotec. Дані опубліковані на порталі "Система охорони здоров'я України" Ради нацбезпеки і оборони.

За кількістю прищеплених за добу Харківська область — на першому місці в країні. Є регіони, де в неділю не прищепили жодної людини, зокрема, Київ, Львівська, Донецька області. Всього за добу в Україні прищепили 1114 чоловік, за весь час  — 528 028.

За темпами вакцинації регіон вийшов на восьме місце в країні. Індійською вакциною зробили 17 339 щеплень, китайською  — 2245, також використовували 1170 доз американською вакциною.

Нагадаємо, 19 квітня в Харківській області почали використовувати американську вакцину. Нею вакцинували підопічних і співробітників інтернатних установ, рятувальників. цю вакцину використали за п'ять днів. 

13 квітня до Харківської області привезли 8520 доз китайської вакцини CoronaVac / Sinovac Biotec. Через три дні нею почали прищеплювати тих, хто буде залучений до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, маломобільні групи населення і їх опікунів, правоохоронців

Як писав KHARKIV Today, 25 лютого в регіоні стартувала вакцинальна кампанія від коронавірусу. Приїхало 30 400 доз індійської вакцини Covishield, трохи більше ніж за два місяці

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.