Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області продають комбінат без вікон і дверей

Фото: Фонд госимущества
Будівлю виставили на аукціон.

Комбінат у Савинцях межує з заказником "Савинська лісова дача".

8 жовтня пройде онлайн-аукціон з приватизації нежитлової будівлі побутового комбінату на вулиці Кооперативній, 3 у селищі Савинці Балаклійського району (Харківська область). Стартова ціна становить 90 400 гривень. Про це повідомили у Фонді державного майна України.

"Актив розташований у селищі Савинці, який знаходиться у 20 кілометрах від Балаклеї. На захід від населеного пункту знаходиться ландшафтний заказник "Савинська лісова дача", а через селище проходить залізнична колія, яка з'єднує Донбас з Харковом та іншими великими містами", — пояснили у Фонді держмайна.

Комбінат у Савинцях — це двоповерхова будівля площею 384 квадратних метри, яку ввели в експлуатацію у 1963 році. Фундамент будівлі виготовлений з бетону, стіни — цегляні, перекриття зроблено з залізобетонних плит. Однак вікна і двері у будівлі відсутні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які заводи у Харкові дозволять приватизувати у 2022 році

Як пояснили у Фонді держмайна, комбінат тривалий час не експлуатувався і знаходиться у незадовільному стані. Щоб взяти участь в аукціоні, потрібно надіслати заявку сюди.Зробити це можна до 7 жовтня включно.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові виставили на аукціон дах університету. Фонд держмайна оголосив аукціон з оренди приміщень, розташованих у навчальному корпусі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого (вулиця Пушкінська, 77). Аукціон пройде 28 вересня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.