Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Реєстраторка незаконно віддала у власність приміщення у центрі Харкові за 1,3 мільйона гривень

Фото: Харківська обласна прокуратура
Слідчі повідомили жінці про підозру.

Громадянин отримав у власність приміщення вартістю 1,3 мільйона гривень.

Слідчі оголосили підозру державній реєстраторці Красноградської районної державної адміністрації Харківської області, яка незаконно зареєструвала право власності на нежитлові приміщення цокольного поверху по вулиці Чичибаніна у Харкові. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установили під час слідства, незаконна реєстрація нежитлових приміщень відбулася у грудні 2020 року. Документи, які надав реєстраторці громадянин, не могли були підставою для реєстрації права власності. Попри це, жінка надала йому таке право. Вона порушила ст. 10, 27 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та п. 40 Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

"Внаслідок незаконних дій реєстраторки з власності територіальної громади Харкова незаконно вибули приміщення вартістю майже 1,3 мільйона гривень", — зазначили у прокуратурі.

Підозру реєстраторці сформували за ч. 3 ст. 365-2 (зловживання повноваженнями з метою отримання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Як писав KHARKIV Today, раніше слідчі вручили підозру нотаріусу, який у 2020 році незаконно віддав у власність мешканцю нежитлові приміщення підвалу по вулиці Чернишевській, що належать громаді Харкова. Площа приміщень складає майже 270 квадратних метрів, вартість — близько двох мільйонів гривень. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.