Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області посилять піротехнічні загони для розмінування територій

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Найбільшу небезпеку становлять протипіхотні міни.

За минулу добу піротехніки знешкодили 748 вибухонебезпечних предметів.

Звільнені території Харківської області заміновані набагато більше, ніж громади Київщини, які теж були під окупацією. До такого висновку дійшли у Міністерстві внутрішніх справ України, і вирішили посилити піротехнічні загони, які зараз працюють у деокупованих селах та містах. 

Найбільшу небезпеку для пішоходів та транспорту становлять протипіхотні міни. Їх часто знаходять на дорогах між населеними пунктами.

"Коли їдеш магістраллю або дорогою між селами, між містечками, узбіччя просто усипані цими протипіхотними мінами. Це, звичайно, призводить до того, що до того, що загроза стає в десятки разів вищою. Перед тим, як зупинитися автівкою на узбіччі дороги, треба переконатися, що там вже точно пройшло розмінування", — каже заступниця міністра внутрішніх справ України Мері Акопян. 

Зараз на Харківщині працюють 26 піротехнічних загонів — це близько 150 осіб, більше 50 одиниць розмінувальної техніки. Для того, щоб встигнути розмінувати хоча б основні магістралі, лінії електромереж та інші комунікації до опалювального сезону, кількість загонів необхідно збільшити.

Як писав KHARKIV Today, в МВС просять грибників утриматись від походів у ліси, особливо на Ізюмщині, де заміновані великі території лісних масивів. 

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.