Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області попрощаються із захисником, який загинув на Запоріжжі

Віталій Михайлішин. Фото: Лозівська міськрада
Прощання відбудеться у Лозівській громаді.

Віталію Михайлішину був 51 рік.

18 серпня неподалік села Приютне на Запоріжжі загинув житель Лозівської громади Віталій Михайлішин. У Збройних силах України він обіймав посаду водія механізованого взводу військової частини А4741 (23 окрема механізована бригада, створена у лютому 2023 року). У військового залишилася родина та батьки. Попрощаються із захисником у селі Мальцівське у четвер 24 серпня.

"Віталій був старшим сином у родині. Змалечку ріс усміхненим, доброзичливим, відповідальним, завжди готовим прийти на допомогу. Для мами став цілим всесвітом, первістком, наставником та прикладом для молодших братів. У 1989 році закінчив Новоіванівську школу. Навчався старанно, був творчим, активним, мав багато друзів. Завжди захищав слабких та нікого не ображав, був позитивною, чесною, відкритою людиною. У пам'яті рідних, друзів, однокласників та колег Віталій назавжди залишиться впевненим, спокійним, врівноваженим, позитивним та відповідальним", — розповіли у Лозівській міській раді.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові попрощалися з 28-річним штурмовиком Євгеном Без'язичним. Військовий загинув 11 серпня у боях біля села Новомихайлівка (Донецький напрямок).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.